Commerce GC (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Code
ne: कोड
