Commerce GC (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Amount
ro: Suma

en: Code
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Pending
ro: În așteptare

en: Coupon
ro: Cupon

en: Balance
ro: Sold

en: Are you sure you want to delete this transaction?
ro: Ești sigur că vrei să ștergi această tranzacție?

en: Complete
ro: Finalizat

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Void
ro: Fără valoare

en: Authorized
ro: Autorizat

en: Welcome (new user created by administrator)
ro: Bun venit (utilizator nou creat de administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
ro: Bun venit (așteaptă aprobare)

en: Welcome (no approval required)
ro: Bun venit (aprobarea nu este necesară)
