Commerce GC (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Transactions
he: פעולות

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Amount
he: כמות

en: Code
he: קוד

en: Order
he: סידור

en: Pending
he: ממתינות

en: Coupon
he: קופון

en: Product
he: מוצר

en: Complete
he: השלמה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)
