Commerce GC (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Transactions
ur: لین دین

en: Code
ur: کوڈ
