Commerce Invoice (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Type
ar: النوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Owner
ar: المالك

en: Store
ar: المتجر

en: Order
ar: الترتيب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Administrator
ar: مدير

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
ar: الطلبات
