Commerce Invoice (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Date
hi: तारीख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Store
hi: स्टोर

en: Order
hi: क्रम

en: Administrator
hi: प्रशासक

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
hi: क्रय

[ctx: a drupal commerce invoice]
en: Invoices
hi: चालान

[ctx: a drupal commerce invoice]
en: Invoice ID
hi: चालान आईडी

[ctx: a drupal commerce invoice]
en: Invoice number
hi: चालान क्रमांक

[ctx: a drupal commerce invoice]
en: Invoice
hi: चालान

[ctx: a drupal commerce invoice]
en: Invoice type
hi: चालान प्ररूप
