Commerce Invoice (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Type
tr: Tip

en: Administration
tr: Yönetim

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Customer
tr: Müşteri

en: Invoice
tr: Fatura

en: Invoice settings
tr: Fatura ayarları

en: Owner
tr: Sahibi

en: Store
tr: Mağaza

en: Order
tr: Sıralama

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Administrator
tr: Yönetici
