Commerce Invoice Receipt (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Order
gl: Orde

en: Print
gl: Imprimir

en: Shipping Address:
gl: Enderezo de Entrega:

en: Billing Address:
gl: Enderezo de Facturación:

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce
