Commerce KBC Paypage (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Options
ro: Opţiuni

en: Arabic
ro: Arabă

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Refund
ro: Rambursare

en: Czech
ro: Cehă

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Greek
ro: Greacă

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Polish
ro: Poloneză

en: Russian
ro: Rusă

en: Slovak
ro: Slovacă

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Turkish
ro: Turcă

en: Currency code
ro: Cod monedă

en: Authorized
ro: Autorizat

en: Includes:
ro: Include:
