Commerce KBC Paypage (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Options
ru: Настройки

en: Arabic
ru: Арабский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Refund
ru: Возврат

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: Payment options
ru: Опции оплаты

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: Authorized
ru: Авторизованный

en: Includes:
ru: Включая:
