Commerce KBC Paypage (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Options
ar: الخيارات

en: Arabic
ar: عربية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Includes:
ar: يحتوي:
