Commerce KBC Paypage (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Arabic
fr: Arabe

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Chinese
fr: Chinois

en: Refund
fr: Remboursement

en: Czech
fr: Tchèque

en: Danish
fr: Danois

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Greek
fr: Grec

en: Hungarian
fr: Hongrois

en: Norwegian
fr: Norvégien

en: Polish
fr: Polonais

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Russian
fr: Russe

en: Slovak
fr: Slovaque

en: Swedish
fr: Suédois

en: Turkish
fr: Turque

en: Payment options
fr: Options de paiement

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.

en: Authorized
fr: Autorisé

en: Includes:
fr: Contient :

en: English (US)
fr: Anglais (USA)

en: English (UK)
fr: Anglais (G.B)

en: Language code. For instance: en_US, nl_NL, fr_FR, ...
fr: Code de la langue. Exemple : en_US, nl_NL, fr_FR...

en: SHA-IN Pass phrase
fr: Clé d'encryption SHA-IN

en: SHA-1-OUT Pass phrase
fr: Clé d'encryption SHA-1-OUT

en: Proceed with payment
fr: Procéder au paiement

en: Dutch (Belgium)
fr: Néerlandais (Belgique)
