Commerce KBC Paypage (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Options
ja: オプション

en: Arabic
ja: アラビア語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ja: トランザクションはリストされた通貨のうち1つだけで処理できます。

en: Includes:
ja: 次を含みます:
