Commerce Kickstart (7.x-1.51) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: The specified passwords do not match.
th: รหัสผ่านที่ระบุไม่ตรงกัน

en: Products
th: รูปสินค้า

en: @drupal installation complete
th: การติดตั้ง @drupal เสร็จสมบูรณ์

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
th: อ่านข้อความด้านบนก่อนเยี่ยมชม<a href="@url">เว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
th: <a href="@url">เยี่ยมชมเว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>
