Commerce Kickstart (7.x-1.65) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Password
is: Loyniorð

en: The specified passwords do not match.
is: Tilskilaðu loyniorðini eru ikki eins.

en: Localization
is: Heimasíðumál

en: @drupal installation complete
is: @drupal innlegging fullførd

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
is: Eftirhygg boðini omanfyri áðrenn tú vitjar <a href="@url">tína nýggju heimasíðu</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
is: <a href="@url">Vitja tína nýggju heimasíðu</a>.
