Commerce Kickstart (7.x-1.67) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Article
ne: लेख

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो
