Commerce Kickstart (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Article
tr: Makale

en: Image
tr: Resim

en: Catalog
tr: Katalog

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Add product
tr: Ürün ekle

en: View orders
tr: Siparişleri görüntüle

en: View products
tr: Ürünleri görüntüle

en: Store administration
tr: Mağaza Yönetimi

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Product display
tr: Ürün görünümü

en: Describes a hierarchy for the product catalog.
tr: Ürün Kataloğu için bir hiyerarşi tanımlar.

en: Upload an image for this product.
tr: Bu ürün için bir resim yükle

en: Example store
tr: Örnek mağaza

en: Example store content
tr: Örnek mağaza içeriği

en: Create and continue
tr: Oluştur ve devam et

en: Product One
tr: Ürün Bİr

en: Product Two
tr: Ürün İki

en: Product Three
tr: Ürün Üç
