Commerce Kickstart (7.x-1.70) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Article
os: Уац

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт
