Commerce Kickstart (7.x-1.72) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Article
ast: Artículu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: The specified passwords do not match.
ast: Les claves nun casen.

en: @drupal installation complete
ast: Completóse la instalación de @drupal

en: Basic page
ast: Páxina básica
