Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (69 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Color
be: Колер

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Blog
be: Блог

en: Jump to the first comment of this posting.
be: Перайсці да першага каментара.

en: Jump to the first new comment of this posting.
be: Перайсці да першага новага каментара.

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Log out
be: Выйсці

en: Block body
be: Цела блоку

en: My account
be: Мой рахунак

en: Account information
be: Інфармацыя што да рахунку

en: About
be: Аб

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Configure site
be: Правіць наладкамі сайту

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Add content type
be: Дадаць тып змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Hello <strong>@username</strong>
be: Прывітанне <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
be: Кіруйце тыпамі змесціва, уключаючы стан па змоўчанні, прасоўванне на галоўную старонку, наладкі каментароў і інш.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
be: Простая аднаслупковая, таблічная, з гнуткай шырынёй тэма адміністравання

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула

en: Administrative toolbar
be: Адміністрацыйная панэль прылад
