Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Menu
eo: Menuo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Active
eo: Aktiva

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Comment
eo: Komento

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Color
eo: Koloro

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Blog
eo: Blogo

en: Jump to the first comment of this posting.
eo: Saltu al la unua komento de ĉi tiu afiŝo.

en: Jump to the first new comment of this posting.
eo: Saltu al la unua nova komento de ĉi tiu afiŝo.

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: My account
eo: Mia konto

en: Account information
eo: Kontaj informoj

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Configure site
eo: Agordu retejon

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: Add content type
eo: Aldonu enhavan tipon

en: Hello <strong>@username</strong>
eo: Saluton <strong>@username</strong>
