Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (116 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Update
et: Uuenda

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Contact
et: Kontakt

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: Inactive
et: Passiivne

en: Color
et: Värv

en: Log in
et: Sisene

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Jump to the first comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese kommentaari juurde.

en: Jump to the first new comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese uue kommentaari juurde.

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Close
et: Sulge

en: Gender
et: Sugu

en: in
et: hulgas

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Activity
et: Tegevus

en: Log out
et: Logi välja

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Product
et: Toode

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Block body
et: Ploki sisu

en: My account
et: Minu konto

en: Account information
et: Konto andmed

en: About
et: Programmist

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: Add product
et: Lisa toode

en: Store settings
et: Poe seaded

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: not in
et: pole hulgas

en: Configure site
et: Saidi seadistamine

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: Shoes
et: Kingad

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Hello <strong>@username</strong>
et: Tere <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
et: Sisutüüpide, sealhulgas vaikimisi oleku, avalehel kuvamise, kommenteerimise seadete jne haldamine.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.

en: Hello
et: Tere

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Close overlay
et: Sulge ülekate

en: Default store currency
et: Poe vaikimisi valuuta

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
et: Poe vaikimisi valuutat kasutatakse kõigi hinnaväljade ühikuna.

en: Manage products types for your store.
et: Halda oma poe toodete liike.

en: Add product type
et: Lisa tooteliik

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Administrative toolbar
et: Administreerimise tööriistariba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Capacity
et: Maht

en: Pricing rules
et: Hinnastamise reeglid

en: Product catalog
et: Tootekataloog

en: Kickstart user menu
et: Kickstarti kasutajamenüü

en: Enter Quantity
et: Sisesta kogus

en: No default shipping profile
et: Vaikimisi kohaletoimetamise aadress puudub

en: Primary shipping address
et: Vaikimisi kohaletoimetamise aadress

en: Manage shipping address
et: Seadista kohale toimetamise aadress

en: No default billing profile
et: Vaikimisi arveaadress puudub

en: Primary billing address
et: Vaikimisi arve aadress

en: Manage billing address
et: Seadista arveldusaadress

en: Update email/password
et: Uuenda e-post/salasõna

en: Recent orders
et: Viimased tellimused
