Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (89 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Contact
lv: Kontakti

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: By
lv: Autors

en: Color
lv: Krāsa

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Jump to the first comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo komentāru.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo jauno komentāru.

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Close
lv: Aizvērt

en: in
lv: iekš

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Log out
lv: Iziet

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Product
lv: Prece

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: My account
lv: Mans konts

en: Account information
lv: Konta informācija

en: About
lv: Par

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: Add product
lv: Pievienot preci

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: not in
lv: nav iekš

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Hello <strong>@username</strong>
lv: Sveiki <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
lv: Pārvaldiet satura tipus, ieskaitot noklusēto statusu, rādišanu pirmajā lapā, komentāru uzstādījumus, utt.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: Default store currency
lv: Veikala noklusējuma valūta

en: Add product type
lv: Pievienot preces veidu

en: Administrative toolbar
lv: Administratīvā rīkjosla
