Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (87 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Currency
oc: Devisa

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Login
oc: Identificant

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Contact
oc: Contacte

en: Active
oc: Actiu

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Comment
oc: Comentari

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Inactive
oc: Inactiu

en: By
oc: Per

en: Log in
oc: Se connectar

en: Jump to the first comment of this posting.
oc: Anar dirèctament al primièr comentari d'aqueste messatge

en: Jump to the first new comment of this posting.
oc: Anar dirèctament al primièr comentari novèl d'aqueste messatge

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Close
oc: Tampar

en: Gender
oc: Sèxe

en: in
oc: dins

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Activity
oc: Activitat

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Product
oc: Produit

en: Block body
oc: Còs del blòt

en: My account
oc: Mon compte

en: Account information
oc: Informacions del compte

en: About
oc: A prepaus

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: not in
oc: pas dans

en: Configure site
oc: Configuracion del site

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Add content type
oc: Apondre un tipe de contengut

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Hello <strong>@username</strong>
oc: Bonjour <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
oc: Gerir los tipes de contengut, en incluissent las valors per defaut, la promocion en pagina d'acuèlh, los paramètres dels comentaris, etc.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
oc: Un tèma d'administracion simple e en colomnas, sens taula, de largor fluida.

en: Site logo
oc: Logo del site

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.

en: Administrative toolbar
oc: Barra d'aisinas de l'administrator

en: Sample Content
oc: Exemple de contengut

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
