Commerce Kickstart (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: History
kk: Тарих

en: Menu
kk: Мәзір

en: Contact
kk: Контакттау

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Color
kk: Түс

en: Log in
kk: Кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Jump to the first comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы пікіріне секір.

en: Jump to the first new comment of this posting.
kk: Жазбаның алғашқы жаңа пікіріне секір.

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Log out
kk: Шығу

en: The specified passwords do not match.
kk: Енгізілген құпия сөздер сәкес келмейді.

en: My account
kk: Менін есебім

en: Account information
kk: Есеп туралы ақпарат

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Configure site
kk: Сайтты баптау

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>
