Commerce Kickstart (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (79 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Jump to the first comment of this posting.
bo: ནང་དོན་འདིའི་དཔྱད་གཏམ་དང་པོར་ལྟ་བ།

en: Jump to the first new comment of this posting.
bo: ནང་དོན་འདིའི་དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་དང་པོར་ལྟ་བ།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: My account
bo: ངའི་ཐོ་ཁོངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Localization
bo: རང་ལུགས་ཅན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: not in
bo: ནང་དུ་མེད་པ

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་གདམ་ཚན་དུ་སྤྱི་མིང་གང་ལ་ཐ་སྙད་མངོན་དགོས་པ་གདམ་དགོས།

en: Show hierarchy in dropdown
bo: མར་འཐེན་གྱི་ནང་དུ་བརྒྱུད་རིམ་སྟོན

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱི་མིང་ཞིག་བདམས་འདུག གདམ་ཚན་ནས་བརྗེ་རོགས།

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Hello <strong>@username</strong>
bo: <strong>@username</strong>་ལགས། སྐུ་ཁམས་བཟང་།

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
bo: དྲ་གནས་ནས་སྐད་རིགས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ༼གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔོན་བཏགས་དང་དྲ་མིང༽།

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
bo: ནང་དོན་རིགས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ། འདིའི་ཁོངས་སུ་སྔར་ཡོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་དང། དྲ་ཚིགས་མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར། དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད་སོགས་ཡོད།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག

en: Upload an image to go with this article.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་པར་རིས་ཤིག་ཡར་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Administrative toolbar
bo: དོ་དམ་པའི་ལག་ཆའི་སྒྲོམ
