Commerce Kickstart (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (120 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Register
tr: Kaydol

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Currency
tr: Para birimi

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Login
tr: Giriş

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: History
tr: Geçmiş

en: Menu
tr: Menü

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Contact
tr: İletişim

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Comment
tr: Yorum

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Message text
tr: İleti metni

en: Price
tr: Fiyat

en: By
tr: Yazar:

en: Color
tr: Renk

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Jump to the first comment of this posting.
tr: Bu gönderinin ilk yorumuna git.

en: Jump to the first new comment of this posting.
tr: Bu gönderinin ilk yeni yorumuna git.

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Checkout
tr: Kasa

en: Close
tr: Kapat

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: in
tr: içinde

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: Log out
tr: Çıkış

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: The specified passwords do not match.
tr: Belirtilen parolalar eşleşmiyor.

en: Shipping
tr: Kargo

en: Products
tr: Ürünler

en: Product settings
tr: Ürün ayarları

en: Orders
tr: Siparişler

en: All categories
tr: Tüm kategoriler

en: Apply
tr: Uygula

en: My account
tr: Hesabım

en: Account information
tr: Hesap bilgisi

en: About
tr: Hakkında

en: Quick edit
tr: Hızlı düzenle

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Continue shopping
tr: Alışverişe devam et

en: Add product
tr: Ürün ekle

en: Store settings
tr: Mağaza ayarları

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Site settings
tr: Site ayarları

en: Dashboard
tr: Pano

en: Localization
tr: Yerelleştirme

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: not in
tr: içinde değil

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
tr: Düzenli seçeneklerde terimleri gösterilecek sözlüğü seçin.

en: Show hierarchy in dropdown
tr: Açılır listede hiyerarşiyi göster

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
tr: Geçersiz bir sözlük seçtiniz. Lütfen seçenekler bölümünden değiştiriniz.

en: Select terms from vocabulary @voc
tr: Terimleri şu sözlükten seçin @voc

en: Select terms
tr: Terimler seçin

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
tr[0]: Şu terimler bulunamadı: @terms

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Installed %module module.
tr: %module eklentisi kuruldu.

en: sort ascending
tr: artan sırada

en: sort descending
tr: azalan sırada

en: Add content type
tr: İçerik tipi ekle

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Hello <strong>@username</strong>
tr: Merhaba <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
tr: <a href="@url">Sitenizi ziyaret edin</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
tr: Dili URL'den (yolun etki alanı ya da önekinden) belirle.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz hiç içerik türü oluşturmadınız. Yeni içerik türü eklemek için <a href="@create-content">içerik türü oluşturma sayfasına</a> gidiniz.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
tr: Ön tanımlı durumu, ön sayfa tanıtım, yorum ayarları, vb dahil olmak üzere içerik türlerini yönet.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
tr: Basit bir çok-sütunlu, değişken genişlikli yönetim teması.

en: Functionality
tr: İşlevsellik (eklentiler)

en: Site logo
tr: Site logosu

en: Close overlay
tr: Üst katmanı kapat

en: Default store currency
tr: Mağazanın varsayılan para birimi

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Administrative toolbar
tr: Yönetim araç çubuğu

en: Product display
tr: Ürün görünümü

en: Default message type category
tr: Öntanımlı ileti türü sınıflaması

en: Message type category
tr: İleti türü sınıfı

en: Enter Quantity
tr: Adet Giriniz

en: <span><em>Free</em> shipping</span> on orders over
tr: <span><em>Bedava</em> kargo</span> en az alışveriş

en: SAVE 25%
tr: KAZANCINIZ %25

en: Purchases made between June 5 - 12 will be discounted
tr: Haziran'ın 5'iyle 12'si arasındaki alışverişlerde geçerlidir.

en: Offer Details
tr: İndirimin Ayrıntıları

en: Item successfully added to your cart
tr: Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
