Commerce Kickstart (7.x-2.0-rc1) - en to mt translation catalogue (28 entries)

[ctx: datetime]
en: All day
mt: Ġurnata Kollha

[ctx: datetime]
en: Year
mt: Sena

[ctx: datetime]
en: Month
mt: Xahar

[ctx: datetime]
en: Week
mt: Ġimgħa

[ctx: datetime]
en: Day
mt: Ġurnata

[ctx: datetime]
en: Hour
mt: Siegħa

[ctx: datetime]
en: Minute
mt: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
mt: Sekonda

[ctx: date_order]
en: First
mt: Ewwel

[ctx: date_order]
en: Second
mt: Tieni

[ctx: date_order]
en: Third
mt: Tielet

[ctx: date_order]
en: Fourth
mt: Raba'

[ctx: date_order]
en: Fifth
mt: Ħames

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
mt: L-aħħar

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
mt: Qabel ta' l-aħħar

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
mt: Tielet mill-aħħar

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
mt: Raba' mill-aħħar

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
mt: Ħames mill-aħħar

[ctx: date_nav]
en: Prev
mt: Ta' qabel

[ctx: date_nav]
en: Next
mt: Li jmiss

[ctx: date_order]
en: Every
mt: Kull

[ctx: day_name]
en: Sunday
mt: Il-Ħadd

[ctx: day_name]
en: Monday
mt: It-Tnejn

[ctx: day_name]
en: Tuesday
mt: It-Tlieta

[ctx: day_name]
en: Wednesday
mt: L-Erbgħa

[ctx: day_name]
en: Thursday
mt: Il-Ħamis

[ctx: day_name]
en: Friday
mt: Il-Ġimgħa

[ctx: day_name]
en: Saturday
mt: Is-Sibt
