Commerce Kickstart (7.x-2.0-rc2) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
