Commerce Kickstart (7.x-2.11) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Color
km: ពណ៌

en: Log in
km: ចូល

en: Jump to the first comment of this posting.
km: ទៅកាន់​មតិយោបល់​ដំបូង​នៃ​ការប្រកាស​នេះ ។

en: Jump to the first new comment of this posting.
km: ទៅកាន់​មតិយោបល់​ថ្មី​ដំបូង​នៃ​ការ​ប្រកាស​នេះ ។

en: Close
km: បិទ

en: Log out
km: ចេញ

en: The specified passwords do not match.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ត្រូវ​គ្នា​ទេ ។

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Account information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​គណនី

en: About
km: អំពី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Localization
km: ការ​ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយ​កម្ម

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Hello <strong>@username</strong>
km: សួស្តី​ <strong>@username</strong>

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
km: ពិនិត្យ​មើល​សារ​ខាង​លើ​​ឡើង​វិញ​មុន​នឹងទស្សនា <a href="@url">តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
km: <a href="@url">ទស្សនា​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
km: កំណត់​ភាសា​ពី​ URL (បុព្វបទ​ផ្លូវ ឬ​ដែន) ។

en: All of your projects are up to date.
km: រាល់​គម្រោង​ទាំង​អស់​របស់​អ្នក​សុទ្ធ​តែ​ទាន់​សម័យ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។

en: Administrative toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​គ្រប់គ្រង
