Commerce Kickstart (7.x-2.14) - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: read more
fy: mear lêze

en: Contact
fy: Kontakt

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Comment
fy: Reaksje

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Jump to the first comment of this posting.
fy: Nei de earste reaksje fan dit berjocht gean.

en: Log out
fy: Utlogge

en: My account
fy: Myn account

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: @drupal installation complete
fy: %drupal ynstallaasje foltôge

en: Hello <strong>@username</strong>
fy: Hallo <strong>@username</strong>

en: User menu
fy: Brûkersmenu
