Commerce Kickstart (7.x-2.14) - en to ht translation catalogue (20 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Register
ht: Kreye kont

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: My account
ht: My account (AK)

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Installed %module module.
ht: Instale %module modil.

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.
