Commerce Kickstart (7.x-2.15) - en to kn translation catalogue (50 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Jump to the first comment of this posting.
kn: ಈ ಬರಹದ ಮೊದಲ ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Jump to the first new comment of this posting.
kn: ಈ ಬರಹದ ಮೊದಲ ಹೊಸ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: The specified passwords do not match.
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಗಳು ಸರಿಯಾಗಿಲ್ಲ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Account information
kn: ಖಾತೆ ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: @drupal installation complete
kn: ದ್ರುಪಾಲ್ ಸ್ಥಾಪನೆ(ಇನ್ಸ್ತಲೆಶನ್) ಸಂಪೂರ್ಣವಾಯಿತು .

en: Installed %module module.
kn: %module ಮಾಡ್ಯುಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
