Commerce Kickstart (7.x-2.15) - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Register
sl: Registracija

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: Login
sl: Prijava

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: read more
sl: preberi več

en: Contact
sl: Kontakt

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Footer
sl: Noga

en: Comment
sl: Komentar

en: Price
sl: Cena

en: Color
sl: Barva

en: Log in
sl: Prijava

en: Jump to the first comment of this posting.
sl: Skoči na prvi komentar tega prispevka.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sl: Skoči na prvi novi komentar tega prispevka.

en: Close
sl: Zapri

en: Log out
sl: Odjavi se

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: My account
sl: Moj račun

en: Account information
sl: Podatki o računu

en: About
sl: O modulu

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
