Commerce Kickstart (7.x-2.19) - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: read more
ca: llegeix més

en: Contact
ca: Contacte

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: Comment
ca: Comentari

en: Price
ca: Preu

en: By
ca: Per

en: Getting started
ca: Començant

en: Log in
ca: Entra

en: Jump to the first comment of this posting.
ca: Salta al primer comentari d'aquest article.

en: Jump to the first new comment of this posting.
ca: Salta al primer comentari nou d'aquest article.

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Close
ca: Tanca

en: Gender
ca: Gènere

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Log out
ca: Surt

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Product settings
ca: Paràmetres de producte

en: Orders
ca: Comandes

en: My account
ca: El meu compte

en: Account information
ca: Informació del compte

en: About
ca: Detalls

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Store settings
ca: Paràmetres de la botiga

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Hello <strong>@username</strong>
ca: Hola <strong>@username</strong>

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
ca: Determina la llengua a partir de la URL (Prefix del camí o domini).

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Administrative toolbar
ca: Barra d'eines d'administració

en: Replace spaces with dashes
ca: Substitueix els espais per guions
