Commerce Kickstart (7.x-2.20) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: read more
gl: ler máis

en: Contact
gl: Contacto

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Price
gl: Prezo

en: By
gl: Por

en: Color
gl: Cor

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Jump to the first comment of this posting.
gl: Ir ao primeiro comentario desta entrada.

en: Jump to the first new comment of this posting.
gl: Ir ao primeiro comentario novo desta entrada.

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Close
gl: Pechar

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Taxes
gl: Impostos

en: The specified passwords do not match.
gl: Os contrasinais que indicou non coinciden.

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Product settings
gl: Axustes do producto

en: Orders
gl: Pedidos

en: My account
gl: A miña conta

en: Account information
gl: Información da conta.

en: About
gl: Información

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Store settings
gl: Axustes da tenda

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Localization
gl: Localización

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Hello <strong>@username</strong>
gl: Benvido, <strong>@username</strong>

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
gl: Determinar a lingua a partir da URL (prefixo da ruta ou dominio).

en: All of your projects are up to date.
gl: Todos os seus proxectos están actualizados.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Default store currency
gl: Divisa predeterminada da tenda

en: Add a product
gl: engadir un produto

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.

en: Administrative toolbar
gl: Barra de ferramentas administrativa

en: Pricing rules
gl: Regras de prezos

en: Replace spaces with dashes
gl: Remprazar espazos con guións
