Commerce Kickstart (7.x-2.20) - en to pl translation catalogue (253 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Register
pl: Rejestracja

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Categories
pl: Kategorie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Catalog
pl: Katalog

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Contact
pl: Kontakt

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Price
pl: Cena

en: By
pl: Przez

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Color
pl: Kolor

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Jump to the first comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszego komentarza do tego wpisu.

en: Jump to the first new comment of this posting.
pl: Przejdź do pierwszego nowego komentarza w tym wpisie.

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Close
pl: Zamknij

en: Gender
pl: Płeć

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Taxes
pl: Podatki

en: The specified passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są jednakowe.

en: Promotions
pl: Promocje

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Product settings
pl: Ustawienia produktów

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Brand
pl: Marka

en: My account
pl: Moje konto

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Account information
pl: Dane konta

en: About
pl: O stronie

en: Import content
pl: Importowanie zawartości

en: Create a new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Product variations
pl: Wariacje produktu

en: Store settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Localization
pl: Lokalizacja

en: Main menu
pl: Menu główne

en: @drupal installation complete
pl: Instalacja systemu @drupal dobiegła końca

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Configure store
pl: Konfiguracja sklepu

en: Shoes
pl: Buty

en: Blog Post
pl: Wpis na blogu

en: Marketplace
pl: Market

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Hello <strong>@username</strong>
pl: Witaj <strong>@username</strong>

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Manage comments
pl: Zarządzanie komentarzami

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
pl: Język zdeterminowany na podstawie adresu (prefiks ścieżki lub domeny).

en: All of your projects are up to date.
pl: Wszystkie Twoje projekty są aktualne.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Functionality
pl: Funkcjonalność

en: Terms of use
pl: Warunki korzystania

en: Default store currency
pl: Domyślna waluta sklepu

en: Add a product
pl: Dodaj produkt

en: Upload an image to go with this article.
pl: Wyślij obrazek jaki ma zostać dodany do wpisu.

en: Administrative toolbar
pl: Pasek narzędzi administracyjnych

en: Secondary navigation
pl: Drugorzędna nawigacja

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Pricing rules
pl: Reguły cen

en: Product list
pl: Lista produktów

en: Replace spaces with dashes
pl: Zamieniaj spacje na myślnik

en: By !username on !datetime
pl: Przez !username dnia !datetime

en: Product display
pl: Wyświetlanie produktu

en: Install with Drupal Commerce pre-configured for use.
pl: Instaluj Drupal Commerce skonfigurowany i gotowy do użycia

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Create an account
pl: Utwórz konto

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Get a new password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Add categories
pl: Dodaj kategorie

en: No sample tax rate.
pl: Brak przykładowych stawek podatku.

en: Tax Rate
pl: Stawka podatku

en: Tax rate examples
pl: Przykładowe stawki podatków

en: Create and Finish
pl: Utwórz i zakończ

en: Show help
pl: Wyświetl pomoc

en: Visual & Layout
pl: Wygląd i układ

en: Administer the appearance and layout of your store.
pl: Zarządzaj wyglądem i układem swojego sklepu.

en: Administer the site configuration.
pl: Zarządzaj konfiguracją strony.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your products.
pl: Zarządzaj tagami, kategoryzacją oraz klasyfikacją swoich produktów.

en: Import product nodes.
pl: Importowanie węzłów produktów.

en: todo.
pl: do zrobienia.

en: Log in with your account
pl: Zaloguj się na swoje konto

en: Social features for Commerce kickstart.
pl: Funkcjonalności portali społecznościowych dla Commerce kickstart.

en: Commerce Kickstart Blog
pl: Blog Commerce Kickstart

en: Footer navigation
pl: Nawigacja w stopce

en: About us
pl: O nas

en: Company info
pl: Informacja o firmie

en: Press links
pl: Odnośniki prasowe

en: 0 <span>comment</span>
pl: 0 <span>komentarzy</span>

en: Be the first to add a comment
pl: Bądź pierwszym, który doda komentarz

en: 1 <span>comment</span> | @count <span>comments</span>
pl[0]: 1 <span>komentarz</span>
pl[1]: @count <span>komentarzy</span>

en: Shipping discount
pl: Obniżka kosztu wysyłki

en: Promotional banner
pl: Banner promocyjny

en: Connect with us
pl: Znajdź nas na

en: Hexadecimal color code
pl: Kod szesnastkowy koloru

en: Bags & Cases
pl: Torby i walizki

en: Hats
pl: Czapki

en: Node: Product list
pl: Węzeł: Lista produktów

en: Product in cart
pl: Produkt w koszyku

en: Enter Quantity
pl: Podaj ilość

en: Shoe size
pl: Rozmiar buta

en: Hat size
pl: Rozmiar czapki

en: Bag size
pl: Rozmiar torby

en: Account overview
pl: Przegląd konta

en: No default shipping profile
pl: Brak domyślnego adresu dostawy

en: Primary shipping address
pl: Główny adres dostawy

en: Manage shipping address
pl: Zarządzaj adresem do dostawy

en: No default billing profile
pl: Brak domyślnego adresu płatności

en: Primary billing address
pl: Główny adres płatności

en: Manage billing address
pl: Zarządzaj adresem do płatności

en: Update email/password
pl: Zmień e-mail/hasło

en: Recent orders
pl: Ostatnie zamówienia

en: Provides user related functionality.
pl: Udostępnia funkcje związane z użytkownikami.

en: Show as expanded in the toolbar
pl: Pokaż rozwinięte w pasku

en: Break column in the toolbar
pl: Złam kolumnę w pasku

en: Extension of Toolbar to support dropdown megamenus.
pl: Rozszerzenie Toolbar dodające wsparcie dla rozwijanych mega menu.

en: Footer2 First
pl: Pierwsza Stopka2

en: Footer2 Second
pl: Druga Stopka2

en: Setting up menus.
pl: Konfigurowanie menu.

en: Importing content.
pl: Importowanie zawartości.

en: Setting up users.
pl: Konfigurowanie użytkowników.

en: Setting up taxes.
pl: Konfigurowanie podatków.

en: Import collections terms.
pl: Importowanie kategorii kolekcji.

en: I don't have an account
pl: Nie posiadam konta

en: Request a new password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Back to login
pl: Powrót do logowania

en: Install additional functionality
pl: Instalacja dodatkowej funkcjonalności

en: Flushed caches.
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną.

en: Installing demo store
pl: Instalowanie wersji demonstracyjnej sklepu

en: Installing additional functionality
pl: Instalowanie dodatkowej funkcjonalności

en: Completing setup.
pl: Kończenie instalacji.

en: Importing content
pl: Importowanie zawartości

en: Install demo store
pl: Instalacja wersji demonstracyjnej sklepu

en: Do you want to install the demo store?
pl: Czy na pewno instalować wersję demonstracyjną sklepu?

en: Change my username and password.
pl: Zmiana nazwy użytkownika i hasła.

en: Your first steps in Commerce Kickstart.
pl: Pierwsze kroki w Commerce Kickstart.

en: Reset your Demo Site
pl: Resetowanie sklepu demonstracyjnego

en: Reset the site
pl: Resetowanie strony

en: Like us on Facebook
pl: Polub nas na Facebook'u

en: Follow Us on Twitter
pl: Śledź nas na Twitterze

en: What We Like on Pinterest
pl: Co lubimy na Pinterest

en: SAVE 25%
pl: OSZCZĘDŹ 25%

en: Offer Details
pl: Szczegóły oferty

en: Product category
pl: Kategoria produktu

en: Import products.
pl: Importowanie produktów.

en: Installed the default theme.
pl: Zainstalowano domyślną skórkę.

en: Configured localization.
pl: Skonfigurowano lokalizację.

en: Let's Get Started!
pl: Zaczynajmy!

en: + 1 <span>new</span> | + @count <span>new</span>
pl[0]: + 1 <span>nowy</span>
pl[1]: + @count <span>nowe</span>

en: Product Management
pl: Zarządzanie produktami

en: Create a Product
pl: Dodaj produkt

en: Manage Products
pl: Zarządzanie produktami

en: Order Management
pl: Zarządzanie zamówieniami

en: Edit an Order
pl: Edytuj zamówienie

en: Manage Orders
pl: Zarządzanie zamówieniami

en: Store Settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Manage products.
pl: Zarządzanie produktami.

en: Products actions.
pl: Akcje produktów.

en: Products settings.
pl: Ustawienia produktów.

en: Manage Orders.
pl: Zarządzanie zamówieniami.

en: Manage content.
pl: Zarządzanie zawartością.

en: Content settings.
pl: Ustawienia zawartości.

en: Manage content types for your store.
pl: Zarządzanie rodzajami zawartości w sklepie.

en: Advanced store settings
pl: Zaawansowane ustawienia sklepu

en: Advanced store settings.
pl: Zaawansowane ustawienia sklepu.

en: Administer the product settings.
pl: Zarządzanie ustawieniami produktów.

en: Administer promotions.
pl: Zarządzanie promocjami.

en: Manage products
pl: Zarządzanie produktami

en: Manage orders
pl: Zarządzanie zamówieniami

en: Add an order
pl: Dodaj zamówienie.

en: Default store country
pl: Domyślny kraj sklepu

en: Provides blocks and menus.
pl: Dostarcza bloki i menu.

en: Product Page or Variation
pl: Strona lub wariacja produktu

en: Prices, Payments & Taxes
pl: Ceny, płatności i podatki.

en: Coupons / Discounts
pl: Kupony / Obniżki

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności

en: Customer Profiles
pl: Profile klientów

en: Demo Store Features
pl: Funkcjonalności sklepu demonstracyjnego

en: Social Logins
pl: Logowanie przez serwisy społecznościowe

en: Site reports
pl: Raporty strony

en: Provides the faceted search page and supporting plugins, sorts, and other functionality.
pl: Udostępnia stronę wyszukiwania fasetowego i wspieranych wtyczek, sortowania i inne funkcjonalności.

en: Commerce Kickstart Help
pl: Pomoc Commerce Kickstart

en: Commerce Kickstart Inline Help
pl: Pomoc kontekstowa Commerce Kickstart

en: Variation types
pl: Rodzaje wariacji

en: read less
pl: czytaj mniej

en: Hello, @user
pl: Witaj, @user

en: Wipe all content from this site
pl: Usuń wszystkie treści z tej strony

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: Thank you for choosing Commerce Kickstart, a product offered by Commerce Guys.
pl: Dziękujemy za wybranie Commerce Kickstart, produkt oferowany przez Commerce Guys.

en: Commerce Kickstart makes use of !dfp;
pl: Commerce Kickstart używa !dfp;

en: Acceptance Required
pl: Akceptacja jest wymagana

en: Install Commerce Kickstart 2
pl: Instalacja Commerce Kickstart 2

en: Welcome to Commerce Kickstart 2
pl: Witamy w Commerce Kickstart 2
