Commerce Kickstart (7.x-2.21) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Color
eu: Kolore

en: Log in
eu: Sartu

en: Jump to the first comment of this posting.
eu: Joan bidalketa honetako lehenengo iruzkinera

en: Jump to the first new comment of this posting.
eu: Joan argitalpen honetako lehenengo iruzkin berrira

en: Close
eu: Itxi

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: Log out
eu: Irten

en: The specified passwords do not match.
eu: Emandako pasahitzak ez datoz bat.

en: My account
eu: Nire kontua

en: Account information
eu: Kontuaren informazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Localization
eu: Kokapena

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Hello <strong>@username</strong>
eu: Kaixo <strong>@username</strong>

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
eu: <a href="@url">Zure webgune berria bisitatu</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
eu: Zehaztu hizkuntza URL-aren bitartez (bidearen aurrizki edo domeinua).

en: All of your projects are up to date.
eu: Proiektu guztiak eguneratuta daude.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.
