Commerce Kickstart (7.x-2.21) - en to fa translation catalogue (165 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Article
fa: مقاله

en: Currency
fa: واحد پول

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Login
fa: ورود

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: Menu
fa: منو

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Contact
fa: تماس

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Price
fa: قیمت

en: Getting started
fa: شروع به کار

en: Color
fa: رنگ

en: Log in
fa: ورود

en: Jump to the first comment of this posting.
fa: برو به اولین دیدگاه این مطلب.

en: Jump to the first new comment of this posting.
fa: برو به اولین دیدگاه جدید این مطلب.

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Close
fa: بستن

en: Gender
fa: جنسیت

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: Log out
fa: خروج

en: Taxes
fa: مالیات‌ها

en: The specified passwords do not match.
fa: گذرواژه‌های تعیین شده با هم یکی نیستند.

en: Promotions
fa: ویژه ها

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Product settings
fa: تنظیمات کالا

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: My account
fa: حساب من

en: Headline
fa: عنوان

en: Account information
fa: اطلاعات حساب کاربری

en: About
fa: درباره

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Visa
fa: ویزا

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Product variations
fa: تنوع محصولات

en: Add product
fa: افزودن محصول

en: View orders
fa: مشاهده سفارشات

en: View products
fa: مشاهده‌ی محصولات

en: Store administration
fa: مدیریت فروشگاه

en: Store settings
fa: تنظیمات فروشگاه

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت

en: Localization
fa: بومی سازی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: @drupal installation complete
fa: نصب @drupal کامل شد

en: Installed %module module.
fa: ماژول %module نصب شد.

en: Marketplace
fa: بازار

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Hello <strong>@username</strong>
fa: سلام <strong>@username</strong>

en: Manage content
fa: مدیریت محتوا

en: MasterCard
fa: مستر کارت

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Manage comments
fa: مدیریت دیدگاه‌ها

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fa: پیش از بازدید از <a href="@url">سایت جدید خود</a> پیغام‌های بالا را بررسی کنید.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fa: <a href="@url">سایت جدیدتان را ببینید</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
fa: تعیین زبان بر اساس URL (پیشوند آدرس یا دامنه).

en: All of your projects are up to date.
fa: تمام پروژه های شما به‌روز است.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Terms of use
fa: توافق‌نامه

en: Default store currency
fa: واحد پول پیش‌فرض فروشگاه

en: Add a product
fa: افزودن کالا

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Administrative toolbar
fa: نوار ابزار مدیریتی

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Pricing rules
fa: قواعد قیمت گذاری

en: Product display
fa: نمایش کالا

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Create an account
fa: ایجاد یک حساب

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم

en: Add categories
fa: افزودن دسته

en: Find all the help you need to start using your store.
fa: تمام راهنمایی‌های لازم را جهت راه اندازی فروشگاه‌تان در اینجا بیابید.

en: Visual & Layout
fa: شکل و شمایل

en: Administer the site configuration.
fa: مدیریت پیکربندی سایت

en: Connect with us
fa: ارتباط با ما

en: Ad Push
fa: تبلیغات

en: No default shipping profile
fa: آدرس پیش فرض ارسال کالا وجود ندارد

en: Primary shipping address
fa: آدرس اصلی ارسال کالا

en: Manage shipping address
fa: مدیریت آدرس ارسال کالا

en: No default billing profile
fa: آدرس پیش فرض صورت حساب وجود ندارد

en: Primary billing address
fa: آدرس اصلی صورت حساب

en: Manage billing address
fa: مدیریت آدرس صورت حساب

en: Update email/password
fa: به‌روز‌رسانی پست الکترونیکی/گذرواژه

en: I don't have an account
fa: حساب کاربری ندارم

en: Back to login
fa: بازگشت به ورود

en: Powered by <a href="@url">Drupal Commerce</a>
fa: قدرت یافته از <a href="@url">دروپال کامرس</a>

en: Product Management
fa: مدیریت کالا

en: Create a Product
fa: ایجاد یک کالا

en: Manage Products
fa: مدیریت کردن کالاها

en: How to bulk update prices, enabled/disabled states and delete.
fa: چگونه بطور دسته جمعی قیمت‌ها را به‌روز‌سانی کرد، وضعیت‌ها را فعال/غیرفعال و حذف کرد.

en: Product Images
fa: تصاویر کالا

en: Display and configure images that show up with products.
fa: نمایش و تنظیم تصاویری که همراه با کالا‌ها نشان داده می‌شوند.

en: Order Management
fa: مدیریت سفارشات

en: Edit an Order
fa: ویرایش یک سفارش

en: How to change an order status and view the order history.
fa: چگونه می‌توان وضعیت یک سفارش را تغییر داد و تاریخچه آن را مشاهده کرد.

en: Manage Orders
fa: مدیریت سفارشات

en: How to bulk update statuses and delete orders.
fa: چگونه بطور دسته جمعی وضعیت‌ها را به‌روز‌رسانی و سفارشات را حذف کرد.

en: Store Settings
fa: تنظیمات فروشگاه

en: Manage products.
fa: مدیریت کالاها.

en: Manage Orders.
fa: مدیریت سفارشات.

en: Manage content.
fa: مدیریت محتوا.

en: Advanced store settings
fa: تنظیمات پیشرفته سایت

en: Advanced store settings.
fa: تنظیمات پیشرفته سایت.

en: Manage products
fa: مدیریت کالاها

en: Manage orders
fa: مدیریت سفارشات

en: Add an order
fa: افزودن یک سفارش

en: How to create a product, add variations, and update attributes
fa: چگونه یک کالا را ایجاد کرد، نوع کالا را افزود و ویژگی‌ها را به‌روز‌رسانی کرد

en: Product Page or Variation
fa: صفحه یا نوع کالا

en: The differences between product pages and variations
fa: تفاوت میان صفحات کالا و انواع آنها

en: Prices, Payments & Taxes
fa: قیمت‌ها، پرداخت و مالیات

en: Coupons / Discounts
fa: سهمیه / تخفیف

en: How to make coupons and discounts the easy way.
fa: چگونه به راحتی سهمیه و تخفیف را در نظر گرفت.

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت

en: How to download and setup various payment methods.
fa: چگونه روش‌های مختلف پرداخت را دانلود و برپا نمود.

en: How to setup and understand taxes on your store.
fa: چگونه مالیات‌ها را در فروشگاه‌تان درک و برپا نمود.

en: Customize the checkout process as much as you want.
fa: فرایند تکمیل سفارش را آنطور که می‌خواهید سفارشی‌سازی کنید.

en: Customer Profiles
fa: پروفایل مشتریان

en: How to customize the information you collect from customers.
fa: چگونه اطلاعات جمع‌أوری شده ازمشتریان را سفارشی‌سازی کنید.

en: Demo Store Features
fa: ویژگی‌های دموی فروشگاه

en: Rich Email Notification
fa: اطلاع‌رسان ایمیلی غنی

en: Site reports
fa: گزارش‌های سایت

en: Variation types
fa: انواع گونه‌ها

en: read less
fa: خلاصه

en: Hello, @user
fa: سلام @user

en: Warning: you are going to wipe all content from this site!
fa: هشدار: با این عمل تمامی محتوا از وب‌سایت شما پاک خواهد شد!

en: Wipe all content from this site
fa: پاک کردن تمامی محتوا از این وب‌سایت

en: Proudly built by
fa: با افتخار ساخته شده توسط
