Commerce Kickstart (7.x-2.21) - en to sk translation catalogue (131 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Currency
sk: Mena

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Contact
sk: Kontakt

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Comment
sk: Komentár

en: Price
sk: Cena

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Color
sk: Farba

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Jump to the first comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý komentár tohto príspevku.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sk: Skočiť na prvý nový komentár tohto príspevku.

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Taxes
sk: Dane

en: The specified passwords do not match.
sk: Zadané heslá sa nezhodujú.

en: Promotions
sk: Akcie

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Product
sk: Produkt

en: Products
sk: Produkty

en: Product settings
sk: Nastavenia produktov

en: Orders
sk: Objednávky

en: My account
sk: Môj účet

en: Account information
sk: Informácie o účte

en: About
sk: Informácie o

en: Create a new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Product variations
sk: Variácie produktu

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: View products
sk: Zobraziť produkty

en: Store administration
sk: Správa obchodu

en: Store settings
sk: Nastavenia obchodu

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Shoes
sk: Topánky

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Hello <strong>@username</strong>
sk: Ahoj <strong>@username</strong>

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
sk: Zistiť jazyk z URL adresy (predpona cesty alebo doména)

en: All of your projects are up to date.
sk: Všetky vaše projekty sú aktualizované.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Default store currency
sk: Predvolená mena obchodu

en: Add a product
sk: Pridať produkt

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Administrative toolbar
sk: Administračný panel

en: Get a new password
sk: Získať nové heslo

en: Add categories
sk: Pridať kategórie

en: Find all the help you need to start using your store.
sk: Nájsť potrebnú pomoc pre začatie používania Vášho obchodu.

en: Show help
sk: Zobraziť pomoc

en: Visual & Layout
sk: Vzhľad a rozmiestnenie

en: Administer the appearance and layout of your store.
sk: Spravovať vzhľad a rozmiestnenie Vášho obchodu.

en: Administer the site configuration.
sk: Spravovať konfiguráciu web stránky.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your products.
sk: Spravovať označovanie, kategorizáciu a triedenie Vašich produktov.

en: Use <em>blog post</em> to write regular content.
sk: Použite <em>blog post</em> pre napísanie bežného článku.

en: Use <em>ad push</em> to promote content on the homepage.
sk: Použite <em>ad push</em> pre zviditeľnenie obsahu na úvodnej stránke..

en: Use <em>slideshow</em> to promote content that will be displayed on the homepage.
sk: Použite <em>premietanie</em> pre zviditeľnenie obsahu, ktorý bude zobrazený na úvodnej stránke.

en: Drinks
sk: Nápoje

en: Product in cart
sk: Produkt v košíku

en: Enter Quantity
sk: Zadať Množstvo

en: No default shipping profile
sk: Žiadny predvolený profil doručenia

en: Primary shipping address
sk: Hlavná dodacia adresa

en: Manage shipping address
sk: Spravovať dodacie adresy

en: No default billing profile
sk: Žiadny predvolený profil fakturácie

en: Primary billing address
sk: Hlavná fakturačná adresa

en: Manage billing address
sk: Spravovať fakturačné adresy

en: Update email/password
sk: Aktualizovať email/heslo

en: Recent orders
sk: Najnovšie objednávky

en: I don't have an account
sk: Nemám účet

en: Request a new password
sk: Požiadať o nové heslo

en: Back to login
sk: Späť k prihláseniu

en: Powered by <a href="@url">Drupal Commerce</a>
sk: Beží na <a href="@url">Drupal Commerce</a>

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: Manage products.
sk: Spravovať produkty.

en: Manage Orders.
sk: Spravovať objednávky.

en: Manage content.
sk: Spravovať obsah.

en: Advanced store settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advanced store settings.
sk: Pokročilé nastavenia obchodu.

en: Administer the product settings.
sk: Spravovať nastavenia produktov.

en: Administer promotions.
sk: Spravovať reklamné akcie.

en: Manage products
sk: Spravovať produkty

en: Manage orders
sk: Spravovať objednávky

en: Add an order
sk: Pridať objednávku

en: Site reports
sk: Hlásenia

en: Variation types
sk: Typy variácií
