Commerce Kickstart (7.x-2.22) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Comment
sr: Коментар

en: Price
sr: Цена

en: Color
sr: Боја

en: Log in
sr: Пријави се

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Create account
sr: Региструјте се

en: Log out
sr: Одјави се

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.

en: Orders
sr: Поруџбине

en: My account
sr: Мој налог

en: Account information
sr: Информације о налогу

en: Payment methods
sr: Средства плаћања

en: Main menu
sr: Главни мени

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
