Commerce Kickstart (7.x-2.23) - en to th translation catalogue (44 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Price
th: ราคา

en: Color
th: สี

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Jump to the first comment of this posting.
th: ไปยังความคิดเห็นแรกของเรื่องนี้

en: Jump to the first new comment of this posting.
th: ไปยังความคิดเห็นใหม่อันแรกของเรื่องนี้

en: Close
th: ปิด

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Account information
th: ข้อมูลทั่วไปของผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Installed %module module.
th: %module ติดตั้งแล้ว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Product list
th: เรียงลำดับรูปสินค้า

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
