Commerce Kickstart (7.x-2.27) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Color
ps: رنګ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Close
ps: تړل

en: Log out
ps: وتون

en: My account
ps: زما ګڼون

en: About
ps: په اړه
