Commerce Kickstart (7.x-2.29) - en to uk translation catalogue (223 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Register
uk: Реєстрація

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Categories
uk: Категорії

en: Login
uk: Вхід

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Catalog
uk: Каталог

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: read more
uk: детальніше

en: Contact
uk: Контакт

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Welcome
uk: Вітання

en: Comment
uk: Коментар

en: Price
uk: Ціна

en: By
uk: від

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Color
uk: Колір

en: Log in
uk: Вхід

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого з нових коментарів цього допису.

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Close
uk: Закрити

en: Gender
uk: Стать

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Log out
uk: Вихід

en: Taxes
uk: Податки

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Promotions
uk: Просування

en: Shipping
uk: Доставка

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Product settings
uk: Налаштування товарів

en: Orders
uk: Замовлення

en: Collection
uk: Збірка

en: Brand
uk: Фірма

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Headline
uk: Заголовок

en: Account information
uk: Інформація про обліковий запис

en: About
uk: Про модуль

en: Import content
uk: Імпортувати вміст

en: Create a new account
uk: Створити новий обліковий запис

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Product variations
uk: Варіації товару

en: Store settings
uk: Налаштування магазину

en: Tagline
uk: Короткий опис

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: Localization
uk: Переклади

en: Main menu
uk: Головне меню

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.

en: Configure store
uk: Налаштувати магазин

en: Shoes
uk: Взуття

en: Blog Post
uk: Допис блоґу

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: Manage content
uk: Керувати матеріалами

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Manage comments
uk: Керувати коментарями

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
uk: Визначати мову з URL (префікс шляху або домен).

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Functionality
uk: Функціональність

en: Terms of use
uk: Умови використання

en: Default store currency
uk: Стандартна валюта магазину

en: Add a product
uk: Додати товар

en: Branding
uk: Брендування

en: Upload an image to go with this article.
uk: Відвантажити зображення до цієї статті.

en: Administrative toolbar
uk: Адміністративна панель

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Header First
uk: Перший верхній колонтитул

en: Header Second
uk: Другий верхній колонтитул

en: Preface Second
uk: Другий пролог

en: Preface Third
uk: Третій пролог

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: User Bar First
uk: Перша користувацька панель

en: User Bar Second
uk: Друга користувацька панель

en: Capacity
uk: Місткість

en: Sign in
uk: Увійти

en: Pricing rules
uk: Правила ціноутворення

en: Product list
uk: Список товарів

en: Replace spaces with dashes
uk: Замінити пробіли на дефіси

en: By !username on !datetime
uk: Автор !username від !datetime

en: Product display
uk: Відображення товару

en: Install with Drupal Commerce pre-configured for use.
uk: Встановити з попередньо налаштованим для використання модулем Drupal Commerce

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Create an account
uk: Створити обліковий запис

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Get a new password
uk: Отримати новий пароль

en: Add categories
uk: Додати категорії

en: Tax Rate
uk: Податкова ставка

en: Tax rate examples
uk: Приклади податкової ставки

en: Create and Finish
uk: Створити і завершити

en: Visual & Layout
uk: Зовнішній вигляд

en: Administer the appearance and layout of your store.
uk: Адміністрування зовнішнього вигляду та макету магазину.

en: Administer the site configuration.
uk: Адміністрування конфігурації сайту.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your products.
uk: Керування теґуванням, категоризацією та класифікацією товарів.

en: Import product nodes.
uk: Імпорт товарних матеріалів.

en: Footer navigation
uk: Навіґація у нижньому колонтитулі

en: About us
uk: Про нас

en: Company info
uk: Інформація про компанію

en: Our security policy
uk: Наші правила безпеки

en: 0 <span>comment</span>
uk: 0 <span>коментарів</span>

en: Shipping discount
uk: Знижки на доставку

en: Powered by Drupal Commerce
uk: Працює на Drupal Commerce

en: Connect with us
uk: Зв'язатися з нами

en: Hexadecimal color code
uk: Шістнадцятковий код кольору

en: Bags & Cases
uk: Сумки

en: Drinks
uk: Напої

en: Hats
uk: Головні убори

en: Product in cart
uk: Товар у кошику

en: Enter Quantity
uk: Введіть кількість

en: Account overview
uk: Огляд облікового запису

en: Primary shipping address
uk: Основна адреса доставки

en: Manage shipping address
uk: Керування адресами доставки

en: No default billing profile
uk: Відсутній платіжний профіль за замовчуванням

en: Primary billing address
uk: Основна платіжна адреса

en: Manage billing address
uk: Керування платіжними адресами

en: Update email/password
uk: Оновити електронну адресу/пароль

en: Recent orders
uk: Останні замовлення

en: Footer2 First
uk: Нижній колонтитул 2 Перший

en: Footer2 Second
uk: Нижній колонтитул 2 Другий

en: Setting up menus.
uk: Налаштування меню.

en: Importing content.
uk: Імпортування вмісту.

en: Setting up users.
uk: Налаштування користувачів.

en: Setting up taxes.
uk: Налаштування податків.

en: Import slideshow nodes.
uk: Імпортування слайд-шоу-матеріалів

en: I don't have an account
uk: Немає облікового запису

en: Request a new password
uk: Запитати новий пароль

en: Back to login
uk: Повернутись на сторінку входу

en: Install additional functionality
uk: Встановити додатковий функціонал

en: Flushed caches.
uk: Очищено кеші.

en: Installing demo store
uk: Встановлення демо-магазину

en: Installing additional functionality
uk: Встановлення додаткового функціоналу.

en: Completing setup.
uk: Завершення встановлення.

en: Importing content
uk: Імпортування вмісту

en: Install demo store
uk: Встановити демо-магазин

en: This information will be emailed to the store email address.
uk: Ця інформація буде надіслана на електронну адресу магазина.

en: Change my username and password.
uk: Змінити моє ім'я користувача та пароль.

en: Reset your Demo Site
uk: Скинути демо-сайт

en: Reset the site
uk: Скинути сайт

en: Follow Us on Twitter
uk: Слідкуйте за нами в Твітері

en: <span><em>Free</em> shipping</span> on orders over
uk: <span><em>Безплатний</em> довіз</span> на замовлення понад

en: SAVE 25%
uk: ЗНИЖКА 25%

en: Purchases made between June 5 - 12 will be discounted
uk: Покупки 5 - 12 червня будуть зі знижкою

en: Offer Details
uk: Подробиці пропозиції

en: Product category
uk: Категорія товару

en: Import products.
uk: Імпорт товарів.

en: Configured localization.
uk: Зконфігуровано локалізацію.

en: Let's Get Started!
uk: Почнемо!

en: Do you want to be able to translate the interface of your store?
uk: Ви бажаєте мати змогу перекладати інтерфейс вашого магазину?

en: Create a Product
uk: Створити товар

en: Manage Products
uk: Керувати товарами

en: Product Images
uk: Зображення товару

en: Order Management
uk: Керування замовленнями

en: Edit an Order
uk: Редагувати замовлення

en: Manage Orders
uk: Керувати замовленнями

en: Store Settings
uk: Налаштування магазину

en: Manage products.
uk: Керування товарами.

en: Products actions.
uk: Дії з товарами

en: Products settings.
uk: Налаштування товарів.

en: Manage Orders.
uk: Керування замовленнями

en: Orders actions.
uk: Дії з замовленнями.

en: Manage content.
uk: Керування матеріалами.

en: Content actions.
uk: Дії з матеріалами.

en: Content settings.
uk: Налаштування матеріалів.

en: Manage content types for your store.
uk: Керування типами матеріалів магазину.

en: Advanced store settings
uk: Розширені налаштування магазину

en: Advanced store settings.
uk: Розширені налаштування магазину.

en: Administer the product settings.
uk: Адміністрування налаштувань товарів.

en: Administer promotions.
uk: Адміністрування просування.

en: Manage products
uk: Керувати товарами

en: Manage orders
uk: Керувати замовленнями

en: Add an order
uk: Додати замовлення

en: Default store country
uk: Базова країна магазину

en: Prices, Payments & Taxes
uk: Ціни, платежі та податки

en: Coupons / Discounts
uk: Купони / Знижки

en: How to make coupons and discounts the easy way.
uk: Як легко створювати купони та знижки.

en: Payment Methods
uk: Способи оплати

en: How to download and setup various payment methods.
uk: Як завантажити і встановити різноманітні способи оплати.

en: Site reports
uk: Звіти сайту

en: Important: To complete the update process, please visit http://drupal.org/node/1819842 and follow the instructions.
uk: Увага: Для завершення процесу оновлення відвідайте http://drupal.org/node/1819842 і виконайте вказані там настанови.

en: Variation types
uk: Типи варіацій

en: Manage products variation types for your store.
uk: Керування типами варіацій товарів вашого магазину

en: Hello, @user
uk: Привіт, @user

en: Wipe all content from this site
uk: Видалити увесь вміст цього сайту

en: All Products
uk: Всі товари
