Commerce Kickstart (7.x-2.32) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Color
am: ቀለም

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Log out
am: ውጣ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: Account information
am: የመለያ መረጃ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
