Commerce Kickstart (7.x-2.32) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Color
br: Liv

en: Log out
br: Digevreañ

en: The specified passwords do not match.
br: Ne glotont ket ar gerioù-tremen

en: My account
br: Ma c'hont

en: About
br: Diwar-benn

en: Hello <strong>@username</strong>
br: Demat <strong>@username</strong>
