Commerce Kickstart (7.x-2.33) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: The specified passwords do not match.
ky: Сырсөздү туура жана эки жолу киргизишиңиз керек.
