Commerce Kickstart (7.x-2.40) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ

en: Account information
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
