Commerce Kickstart (7.x-2.41) - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: The specified passwords do not match.
si: මුර පද ගැලපෙන්නේ නැත.

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.

en: Hello <strong>@username</strong>
si: ආයුබෝවන් <strong>@username</strong>

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
