Commerce Kickstart (7.x-2.47) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: By
az: Tərəfindən

en: Color
az: Rəng

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Log out
az: Çıxış

en: The specified passwords do not match.
az: Göstərilən parollar uyğun gəlmir.

en: My account
az: Mənim hesabım

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
